fbpx

Ostukorvis ei ole tooteid.

Incrediwear toime

INCREDIWEAR toed on erilised, kuna parandavad verevarustust, on tursevastased, vähendavad põletikku ja valu.

Küsite kuidas:
INCREDIWEAR tugede tekstiili on seotud süsinik ja Germaanium. Saades
kontakti nahaga, hakkavad need elemendid “pommitama” piirkonda negatiivse laenguga ioonidega e elektronidega, mis:
1) jahutavad piirkonda. Elektronide sisenemine organismi kutsub esile
konvektsiooni e soojuse vabanemise. Eriti hästi on see toime tunda, kui toode teha kuuma vee all märjaks või piirkonnas on tugevate tunnustega põletik.
2) panevad koed võnkuma, millel on tugev tursevastane toime. Sisuliselt tekib olukord, kus koed hakkavad väikesel kujul liikuma – liikuv kude paraneb paremini, kuna kudede liikumine vähendab turset, suunates selle lümfiringesse. Toime algab kohe peale kandma hakkamist ja tulemus on näha tugeva turse korral juba mõne tunniga.
3) parandavad verevarustust. Umbes 5 minuti möödudes muutub kapillaarne verevarustus oluliselt kiiremaks, misläbi paraneb ainevahetus. Verevarustuse paranemist seostatakse nende elementide omadusega peegeldada tagasi infrapunakiirgust lainepikkusel, mis on organismile kasulik. Veres kasvab NO sisaldus, mis muudab kapillaaride seinad parmini läbilaskvateks ja seeläbi paranebki ainevahetus. See omakorda on põletiku paranemist kiirendav. Paranenud verevarustus muudab ka piirkonna soojemaks, mis on hea neile, kes on hädas jäsemete külmetamisega e Raynaud sündroomiga.
4) vähendavad valu. INCREDIWEAR toodetes kasutatav Germaanium suudab pärssida prostaglandiini teket põletikulises koldes.
Kes võiks saada INCREDIWEAR tugedest abi:
1) juba mainitud Raynaud sündroomiga patsiendid, kandes meie tsirkulatsiooni kindaid või sokke
2) osteoartroosiga patsiendid, kes peamiselt saavadki abi just valuravi seisukohalt ja kuna Incrediweari toime on füüsikaline, mitte keemiline, siis nii säästavad inimesed oma maksa, jättes selle valuvaigistiga koormamata. Incrediwear on teinud ühe kliinilise uuringu, mille käigus selgus, et I ja II
astme põlveliigese artsoosiga patsientidel vähenes valu 64% ja kõik uuritavad tajusid nende olukorra paranemist.
3) artriiti, tendiniiti ja lihaspõletikke põdevad isikud, kaasaarvatud need, kes spordiga pisut üle pingutavad ja vajavad pingutusejärgset taastumist
4) reumaatiliste nähtudega patsiendid
5) troofiliste haavanditega isikud. Meil on mõned väga toredad kogemused, kus aastaid paranemata haavandid on hakanud paranema.
6) trauma ja operatsioonijärgsed patsiendid.
7) Lümfitursetega patsiendid. Nagu eelpool mainitud, surub see tehnoloogia ülemäärase vedeliku kudede vahelt lümfiringesse, aga kui see ei ole võimalik, rakendub verevarustus samasse funktsiooni. Turse väheneb küll aeglasemalt kui tavaliselt, samas saades nii efekti, pääsetakse lümfi massaažist võites aega ja raha.

Incrediwear õla-, selja-, keha-, küünarliigese-, põlve-, puusa- ja hüppeliigesetugi on saadaval ka Haigekassa soodustusega.