fbpx

Ostukorvis ei ole tooteid.

Incrediwear põletikuvastased toed

Innovatsioon valu- ja vigastusteravis – Incrediwear põletiku- ja valuvastased toed ja ortoosid

Kompressiooni on kasutatud aastaid operatsioonijärgse turse vähendamiseks, surudes kogunenud vedelikud ja verd konkreetsest piirkonnast eemale. Samuti vigastuste puhul jäsemete fikseerimiseks. Mitmed uuringud on aga leidnud, et see ei pruugi siiski olla parim lahendus. Seetõttu on otsitud alternatiivseid lahendusi. Üks neist on kindlasti Incrediwear põletiku- ja valuvastased toed ja ortoosid. Nii on leitud isegi, et Increadiwear ortoos aitab põlveartroosi korral.

Põletik aitab paraneda!

Põletiku ja turse vahel on erinevus ning seda tasub mõista, kui oled vigastatud ja otsid valule leevendust. Põletik on keha reaktsioon, mis vallandub siis, kui eluskoed on kahjustatud. See on oluline protsess, mille su keha läbib, et eemaldada kahjustatud koed ja aidata su kehal paraneda.

Kui surud puhkeolekus kokku pahkluu, randme, jalalabad või mõne muu kehaosa, kukub sinu lümfisüsteem nö. kokku. See ei lase su kehal turseprotsessi lõpule viia, mis muudab selle ainult hullemaks. Seega kompressioon ei vähenda põletikku, mis on probleemi juur.

Milles seisneb Incrediwear toodete erilisus?

Erinevalt kompressioonist sisaldab Incrediwear tehnoloogia kangas pooljuhtelemente germaanium ja süsinik, mis vabastavad kehasoojuse stimuleerimisel negatiivseid ioone. Negatiivsed ioonid aktiveerivad rakkude vibratsiooni, mis suurendab verevoolu. Suurenev vereringe aitab tuua sihtpiirkonda rohkem hapnikku ja toitaineid, mis optimeerib keha loomulikku paranemisprotsessi ja kiirendab operatsioonijärgset taastumist.

Leia infot ka YouTube’i videost!

Kiirema paranemise saavutamiseks on Incrediweari tooteid soovitatav kasutada nii päeval kui ka öösel voodis. Jällegi, erinevalt kompressioonrõivastest on Incrediwear ülimugav ja seda saab kanda ööpäevaringselt pitsitust tundmata. Need tooted võivad aidata paljuga, alates nikastusest ja artriidist kuni lihasväsimuse, plantaarfastsiidi, kõõlusepõletiku ja seljavaluni.

Incrediwear vs. kompressioon

Kompressioon pigistab ja sarnaneb väga žgutiga sellele kohale, millele see peale pannakse. Selle piirkonna kokkusurumine alandab samaaegselt vere- ja lümfivoolu, mis omakorda vähendab keha võimet vigastustest taastuda. Selle asjaolu tõttu on sportlased nüüdseks kompressioonist loobuma hakanud.

Incrediweari toode erineb kompressioonist selle poolest, et see hakkab toimima ainult keha soojuse mõjul. Selle tulemusel hakkavad rakud vibreerima. See põhjustab reaktsiooni, mis suurendab verevoolu ja vere kiirust, mis viib kiirema taastumiseni ja võimaldab su kehal paraneda.

Ehk siis lühidalt öeldes – kompressioon surub veresooned kokku ning seetõttu ei liigu sinna piirkonda piisavalt hapnikku ja toitaineid, aga Incrediweari kandes läheb just ainevahetus seal piirkonnas paremaks ja läbi ainevahetuse paranemise leeveneb ka valu.

Kas Incrediwear on järjekordne nn. teleturu kaup?

Incrediweari tugesid, kindaid ja sokke soovitavad erinevadmeditsiinitöötajad, sealhulgas arstid ja füsioterapeudid.

Lisaks tunnevad paljud professionaalsed sportlased ja treenerid mitmel spordialal üle maailma uhkust olla nende Incrediweari toodete saadikud, mida nad iga päev oma sooritusvõime parandamiseks kasutavad.

Incrediweari tugevused?

Kiirem taastumine

Suurenenud verevoolu ja suurema hapnikuga varustamise tõttu sihtpiirkondadesse aitab Incrediwear tõsta su üldist liikuvust. Mobiilseks jäädes soodustad kiirendatud taastumist, et saaksid kiiremini jalule.

Kauakestev ja vastupidav

Olenemata sellest, kas kasutad seda ennetusmeetmeteks, taastumiseks või raviks, toetab see sind oma tugeva materjaliga aastaid.

Paindlik bambussüsi

Incrediweari kangasegu on põimitud pooljuhtelementidega, et pakkuda mugavust ja erakordset vastupidavust. Incrediwear sobib ideaalselt kõigile, kellel on vereringeprobleemide, spordiga seotud vigastuste või muude liigesehaigustega seotud ebamugavustunne.

Lõhna imav ja niiskust ärajuhtiv

Antimikroobse, lõhna neelava ja niiskust imava tehnoloogiaga bambust sisaldav ortoos hoiab sind aktiivse elustiili ajal ebameeldiva lõhna vabana.

Soodustab loomulikku paranemist

Incrediwear mugav ja keha järgiv toode ei häiri sinu jäseme loomulikku asendit.

 

Leia kõik Incrediweari tooted meie e-poest!

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga