fbpx

Ostukorvis ei ole tooteid.

TELLIMINE

Tere tulemast HORTUS MEDICUS’e internetipoodi!

HORTUS MEDICUS internetipood pakub teile mugava võimaluse tellida vajalikud kaubad interneti teel.

Kauba leidmine ja valimine

Kaupade leidmiseks valige ülamenüüst sobiv kategooria. Klikkides Teid huvitaval kategoorial, ilmub loetelu vastavatest toodetest. Lisainformatsiooni saamiseks tootest klikkige toote nimetusele. Samas on lahter, kuhu saate sisestada valitud kauba koguse. Klikkides klahvile ”Lisa korvi”, toimetatakse valitud kaup ostukorvi ning kuvatakse vastav teade.

Ostukorv

Klikkides klahvile “Ostukorv” näete kaupade nimekirja, mis on Teie poolt valitud, kuid ei ole veel tellimuseks vormistatud. Ostukorvis näete kaupade nimetusi, iga kauba hinda ja ostukorvi koguhinda. Ostukorvis olevate kaupade koguseid saab korrigeerida või kustutada. Tooteid kustutada saab toote pildi ees olevale ristile klikates.
Edasise tellimuse vormistamisel tuleb sisestada Maksja/Arve andmed. Kontrollige arve saaja (maksja) andmete õigsust. Kui soovite saata kaupa teisele aadressile vajutage linnuke lahtrisse küsimuse: Saada teisele aadressile? järele. Kui teil on eraldi märkusi tellimuse kohta, siis sisestage need lahtrisse: Märkused tellimuse kohta. Tellimuses esitatud andmete täpsusest sõltub Kliendi poolt ostetud toodete häireteta kohaletoimetamine ja vahel ka võimalikud lisakulutused. Peale vajutamist nupule “Esita tellimus,” saadetakse Kliendi e-posti aadressile automaatselt tellimuse kinnitus. Tegemist ei ole arvega, vaid kinnitusega, et tellimus on jõundud kauba müüjani.

Tellimuse kinnitamine ja tasumine

Peale kauba valimist valige sobiv pakiautomaat kuhu soovite pakki saada. Kui soovite saada pakki postkontorisse või sellele ise järele tulla, siis kirjutage see info “Märkused tellimuse kohta” lahtrisse. Süsteem palub teil sellegipoolest valida ka mingi pakiautomaat. Peale tarneviisi valimist valige makseviis – pangaülekandega või pangalingiga. Pangaülekandega tasumisel peate tegema ülekande meie kontole. Kauba kiiremaks käsitlemiseks soovitame saata maksekorraldus tasumise kohta meie e-posti aadressile info@hortusmedicus.ee. Kui valite makse pangalingiga, siis suunatakse teid edasi teile sobivasse maksekeskkonda. Peale makseviisi valimist ja meiepoolsete tingimuste aktsepteerimist klikkige ostukorvis nupul “Esita tellimus”. Kliendi e-posti aadressile tuleb kinnitus tellimuse kohta. Juhul, kui tellimuse täitmisega esineb tõrkeid, näiteks tellitud kaupa ei ole laos, võetakse kliendiga ühendust ja antakse sellest teada.

Lisainformatsioon
Kui Teil on küsimusi või probleeme seoses HORTUS MEDICUS’e internetipoe kasutamisega, saatke palun e-mail aadressile info@hortusmedicus.ee või helistage telefonil 656 7333. Võite kasutada võimalust saata kiri aadressile Kadaka tee 36, Tallinn.