fbpx

Ostukorvis ei ole tooteid.

Bio-Kult Migrea N60 probiootikumid

19.55 

Bio-Kult Migrea sisaldab terve inimese soolestikule omaseid, 14 bakteritüve.

Bio-Kult Migrea sisaldab vitamiini B6 ja magneesiumi, mis toetavad kesknärvisüsteemi normaalset toimimist. Magneesium ja vitamiin B6 vähendavad väsimust ja aitavad normaalset füsioloogilist funktsioneerimist. Vitamiin B6 aitab reguleerida normaalset hormonaalset aktiivsust. Bio-Kult Migrea on kooslus, mis hoiab sinu kesknärvisüsteemi normaalselt toimivana.

Bio-Kult Migréa is an advanced multi-action formulation that has been formulated with magnesium and vitamin B6, both of which contribute to the normal functioning of the nervous system, and the reduction of tiredness and fatigue. Research suggests that magnesium may help increase resilience to stress. Vitamin B6 contributes to the normal function of the immune system and has been shown in studies to help protect against inflammation. Vitamin B6  also contributes to the regulation of hormonal activity.

 

Laost otsas

  Protexin® Bio-Kult Migrea probiootikumid

  Bio-Kult Migrea probiootikumid sisaldavad terve inimese soolestikule omaseid, 14 bakteritüve.

  Bio-Kult Migrea probiootikum sisaldab vitamiini B6 ja magneesiumi, mis toetavad kesknärvisüsteemi normaalset toimimist. Magneesium ja vitamiin B6 vähendavad väsimust ja aitavad normaalset füsioloogilist funktsioneerimist. Vitamiin B6 aitab reguleerida normaalset hormonaalset aktiivsust. Bio-Kult Migrea on kooslus, mis hoiab sinu kesknärvisüsteemi normaalselt toimivana.

  14 bakteritüveline probiootikum magneesiumi ja B6 vitamiiniga.

  Toidulisand  60 kapslit

  Annustamine:* 1-2 kapslit päevas, võetuna koos söögiga.

  Lapsed:  Enne lastele Bio-Kult Migrea andmist, peaks vanemad konsulteerima oma raviarstiga.

  Raseduse ajal võib Bio-Kult Migrea`t võtta, aga soovitav on, nagu iga teise toidulisandi puhul, enne konsulteerida oma raviarstiga.

  Ärge ületage päevaannust.

  Liigne / kõrgetes annustes magneesiumi manustamine võib tundlikumatel inimestel põhjustada mao ärritus.

  Pikaajaline B6 vitamiini (>10mg/päevas) kasutamine võib põhjustada sügelust või tuimust.

  *Kui tarvitate ravimeid või teil on mõni krooniline haigus, siis soovitame enne toidulisandite kasutamist konsulteerida oma raviarstiga.

  Elusbakterikultuurid: (vt. karbi küljel olevat nimekirja pealkirjaga Probiotic Cultures:)

  Koostisosad: Magneesium tsitraat, taimne kapsel (hüdroksüpropüülmetüültselluloos (paksendaja)), elusad bakteritüved (piim, soja), vitamiin B6

  Allergia alane teave: Allergeenid on märgitud tumedas kirjas. Bio-Kult Migrea sisaldab soja ja piima jääke, mis on vajalikud toote valmistamiseks. Piima jääke on tootes kogustes, mis ei mõjuta laktoositalumatuse all kannatavaid inimesi.

  Toitumisalane teave (2 kapsli kohta):

  Mis on probiootikum? Probiootikum on loomulikult terve inimese soolestikus elavate elusate bakterite kogum.

  Bio-Kult on 14 bakteritüvest teaduslikult välja töötatud probiootikum.

  Sobib võtmiseks: antibiootikumiravi korral, reisimise ajal, osana tervislikust dieedist ja raseduse ajal. Sobib nii taimetoitlastele, kui ka beebidele, väikelastele ja lastele.  Bio-Kult kapsleid võib neelata tervelt. Võib avada ning segada toidu või joogi hulka. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise toitumise ja tervislikku eluviisi asendajana.  Hoida toatemperatuuril, niiskuse ja otsese päikesevalguse eest kaitstult.

  “Parim enne lõppu” – märgitud pakendi põhjal.

  Kapslis on minimaalselt 2 miljardit probiootilist bakterit (2 x 109 CFU/kapsel), on võrdne 10 miljardi bakteriga grammi kohta. (>1 x 1010 CFU/g).

  Tootja: ADM Protexin Limited., www.protexin.com

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Ole esimene, kes hindab toodet “Bio-Kult Migrea N60 probiootikumid”

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga