fbpx

Ostukorvis ei ole tooteid.

Hallux valgus varbanuki silikoonist kaitse

9.50 

Bunionid: Bunionid on valu ja turse tekitavad suurvarba liigese deformatsioonid, kus varbaliiges väljapoole (lateraalsele) nihkub. Varbanuki e bunioni kaitse võib inimestel leevendada valu ja vähendada survet suurvarbale, kaitstes seda hõõrdumise eest.

Varvaste vaheline deformatsioon: Mõnikord võivad varvaste vahel tekkida deformatsioonid, näiteks varvaste ristumine või kattumine. Varvaste eraldajaga varbanuki kaitse võib aidata hoida varbad korrektsetes asendites, et vältida edasist deformatsiooni või valu.

Hõõrdumise ennetamine: Toode võib kaitsta varvaste vahel olevat nahka hõõrdumise ja villide eest, mis võib tekkida eriti kitsastes ja ebamugavates jalanõudes.

Varvaste loomuliku joonduse taastamine: Varvaste eraldajaga varbanuki kaitse võib aidata suunata varbad tagasi nende loomulikku joondusse, kui aja jooksul on varvaste asend muutunud.

Mugavus jalanõudes: Mõned inimesed kasutavad neid tooteid ka lihtsalt jalanõude mugavuse suurendamiseks, eriti kui neil on ebamugavad jalanõud, mis suruvad varbaid kokku.

    Arvustused

    Tooteülevaateid veel ei ole.

    Ole esimene, kes hindab toodet “Hallux valgus varbanuki silikoonist kaitse”

    Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga