fbpx

Ostukorvis ei ole tooteid.

In time sponge – looduslik merekäsnast tampoon 2tk/pk

15.90 

In Time Perioodi tampoon. Looduslikust mere käsnast valmistatud tampoon.
See väike ja looduslik käsn on pestav, pehme ja imav ning see vahetab välja ühekordselt kasutatavad tampoonid. Täiesti looduslik toode menstruatsiooni ajaks. Mere käsna on naiste poolt kasutatud juba antiikajast alates. Väga pehme ja imav, seda on mugav kasutada ning seda võib uuesti kasutada vähemalt terve ühe tsükli jooksul.

This natural, washable, ultra-fine, miniature sponge is the ideal alternative to the disposable tampon. This soft, durable sponge has been specially treated and meticulously cleaned for feminine hygiene use.

  Enam ei ole vaja kasutada äravisatavaid tampoone, see toode on öko-sõbralik! Lisaks on see käsn 100% looduslik ja biolagunev, ning selle korje on toimunud suure lugupidamisega merepõhja vastu. 

  Puhtus ja turvalisus

  See pehme, kõrg-kvaliteetne käsn on spetsiaalselt töödeldud personaalhügieeni otstarbeks ning see on puhastatud hoolikalt, spetsiaalselt meie ettevõtte jaoks, mikrobioloogilisi uuringuid tegeva labori poolt. Sellegipoolest soovitame alati enne kasutamist teha kindlaks, et käsnas ei ole mere jääke. Selleks tehke käsn leige veega märjaks ning peske intiimpesu seebi või dushigeeliga, mida te tavaliselt kasutate, pigistage käsna oma sõrmede vahel kindlustamaks, et midagi, mis meil on jäänud märkamata, pole jäänud käsna. Kui juhtub, et leiate väikese vetika osa – eemaldage see sõrmede või pinsettidega. See vetikas on ohutu, aga me soovitame selle eemaldada teie heaolu heaks. Kahtluse korral konsulteerige enne kasutamist oma günekoloogiga. Me ei saa võtta vastutust allergia, talumatuse, põletiku või toskilise šoki sündroomi puhul. Põletiku korral kasutuses olnud käsna ei tohi uuesti kasutada. Seda ei soovitata kasutada, kui teil on IUD (emakasisene vahend).

  Kasutamisjuhis

  Peske hoolikalt käed enne käsna asetamist või eemaldamist. Peale esimest pesu ja loputamist tehke käsn leige veega märjaks, et taastuks selle kuju ja pehmus. Vajutage õrnalt välja liigne vesi, suruge see sõrmede vahel kokku ja asetage vagiinasse, kuni see on paigal, nagu tampoon. Märga käsna on lihtne asetada vagiinasse, et see imaks menstruaalvere. See on nii pehme, et sa peaaegu ei tunne seda. Tulenevalt vere hulgast ja käsna suurusest võib see olla kohal 3-4 tundi. Kui see on täis, eemaldage see õrnalt, liigutades vaagnapõhja lihaseid ning haarake käsn sõrmede vahele. See on nii pehme, et isegi kui te eemaldate käsna enne kui see on täis, ei ole see ebameeldiv. Loputage külma veega, et eemaldada veri ning siis leige veega mugavaks tagasiasetamiseks või laske sel õhu käes kuivada. Kui te olete kusagil, kus pole pudelit veega või kraanikaussi käepärast: soovitame panna kasutatud käsna väikesesse plastikkotti, mis on valmistatud selleks otstarbeks ning kasutage teist olemasolevat käsna. Menstruatsiooni perioodiks vajaminev komplekt võimaldab teil alati intiimkäsna kanda endaga kaasas, diskreetselt käekotis, ning vahetada seda igas olukorras. 

  Puhtastamine ja tampooni suurus

  Kui te enam ei kasuta intiimkäsna, siis me soovitame selle uuesti puhastada teile sobiva seebiga ning desinfitseerida mõne tilga teepuu eeterliku õliga, loputage hoolikalt ning laske sellel õhu käes kuivada kuni järgmise kasutuskorrani. Kui käsn kaotab oma kuju ja vastupidavuse (kui tunnete, et see rebeneb kergesti), siis on soovitatav see välja vahetada. Käsnade suurus jääb vahemikku 4-7cm.Kui peale käsna märjaks tegemist ja paigale asetamist te tunnete, et see on liiga suur, siis te saate selle väikeste kääridega endale sobivaks lõigata. Veenduge, et servad oleksid ümarad.


  Väga pehme, hästi imav, seda on lihtne kasutada ning see on nii loomulik, et peale selle proovimist on raske ilma selleta hakkama saada.
  Registered trademark
  CYPREOS FRANCE EPONGES
  www.eponges.com

   

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Ole esimene, kes hindab toodet “In time sponge – looduslik merekäsnast tampoon 2tk/pk”

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

  Sulle võib meeldida ka…