fbpx

Incrediwear põlveortoos

5.00
5/5

Kui sa elad valuga ja otsid võimalust tunda end paremini ilma ravimeid võtmata, Incrediwear põlveortoos võib sind aidata. Kliiniliste uuringutega on tõestatud, et Incrediweari aktiivne tekstiil kiirendab verevoolu kuni 22,2%.

Incrediweari tekstiil sisaldab vereringlust parandavaid pooljuhte – germaaniumi ja süsinikku. Need elemendid aktiveeruvad keha temperatuuri mõjul ning andes rakule impulsi, kiirendavad vere voolu. Kiirem verevool viib rohkem hapnikku kahjustatud piirkonda, mis kiirendab paranemist ning vähendab valu ja põletikku. Kiirem vereringe aitab sind hoida soojas jaheda ilmaga ning jahutada sind palava ilmaga.

The Incrediwear Knee Sleeve accelerates recovery and relieves pain for those suffering from acute or chronic joint injuries and conditions. The Knee Sleeve can be worn during and after activity to provide pain relief and post-activity recovery.

47.10 

Puhasta
Toote toimemehhanism

Põlveortoos sisaldab rakuseinte vibratsiooni tekitavaid ja sellel viisil vereringet parandava toimega aktiivseid koostisaineid (süsinikku ja germaaniumi). Põlveortoos kiirendab vereringet ning kiirendab seeläbi taastumist, leevendab valu ja vähendab põletikulisust järgmiste probleemide puhul: artriit, kõõlusepõletik, jooksmisest tingitud põlvevigastused, bursiit, põlvesidemete vigastused, ülekoormusest tingitud vigastused, kurnatud põlveliigesed, valutavad põlveliigesed, löögi tagajärjel tekkinud vigastused, nihestused ja kõõluste/meniski rebendid.

Kellele sobib

Selleks, et treenida, sooritada füsioterapeudi või taastusarsti poolt soovitatud harjutusi, on vaja kõigepealt vähendada valu. Kui valu väheneb, siis saab põlveprobleemidega inimene rohkem treenida ja teha harjutusi lihaste tugevdamiseks. Eriti oluline, kui sul on probleeme põlve “kulumisega”, liigestega või meniskiga. Tugevate lihastega ei koorma sa liigselt põlveliigest. Incrediwear põlvetugi on pehme ja see ei tee kuidagi lihaseid nõrgaks. Kui sul on vähem valu, siis sa saad rohkem võimelda ning nii sa hoopis tugevdad oma lihaseid. Incrediwear põlveortoosi soovitavad ka paljud füsioterapeudid ning spordiarstid just selle tõttu, et see aitab sul tugevamaks saada.

Tänu unikaalsele tekstiilile aitab Incrediwear spordiortoos leevendada põlvevalu ja ravida vigastusi. Ortoos  vähendab ka turset ning takistab lihastel kiirelt väsida.

Incrediwear Knee Sleeve placement

 • liigese valu
 • artriit & tendoniit
 • spordivigastused
 • meniski rebendid
 • väsinud/valusad lihased
 • nihestused
 • kiirem taastumine ja paranemine
 • parem liikuvus

Incrediwear põlveortoos on valmistatud hingavast materjalist ning seda on saadaval erinevates suurustes, mistõttu sobib see enamus täiskasvanutele.

SUURUSKAART

M – 30-35cm
L – 35-41cm
XL – 41-51cm
XXL – 51-61cm

NB! Ümbermõõt mõõdetuna 5cm põlvekedrast kõrgemalt

Uuringud

Incrediwear põlveortoos vähendab valu ka gonartroosi puhul, mille kohta saab lugeda PubMed’is avaldatud uuringust. Uuring on leitav siit.

Soodustused

EESTI HAIGEKASSA DIGIRETSEPTI SOODUSTUS:
Soodustuse määr: 90%
(Isiku osalus 4,71 / riigi osalus 42,39)

SOTSIAALKINDLUSTUSAMETI SOODUSTUS:
Soodustuse määr 50%
ISO kood 06.12.09.01
(Isiku osalus 23,55 / riigi osalus 23,55)

Kasutusjuhised: Kasutage vastavalt vajadusele. Võib kanda 24/7. Parima tulemuse saamiseks kasutage ka magamise ajal. Kui põlveortoos vajub liiga alla, siis on suur tõenäosus, et tegemist on vale suurusega. Soovitame mõõta mitu korda ja tellida üks kord, et olla kindel toote õiges suuruses ning saada seeläbi tootest suurimat kasu.

Hooldus ja tekstiili koostis: Incrediwear põlveortoosi on lihtne puhastada. Peske külma või sooja veega, kui trummelkuivatate, siis madalatel pööretel. Ärge valgendage, triikige ega tehke keemilist puhastust.

Koostis:
49% polüester (sisaldab süsinikku), 25% nailon (sisaldab germaaniumi), 21% puuvill (sisaldab germaaniumi), 5% elastaan.

Vaata ka teisi alajäseme ortoose siit.

VÄRVUS

HALL, MUST

SUURUS

L, M, XL, XXL

3 arvustust tootele Incrediwear põlveortoos

 1. Meelis

  päris hea

 2. Lisette

  Soovitan!

 3. Jaanus

  Kasutasin enne põlvetuge ainult trennis. See oli selline kummine tugi, mis hoidis põlvi soojas. Vaatasin, et paljudel oli ja ega ta kahju ei tee – põlvedel asendites oli sellest päris abi. Siis aga tekkis mingi seletamatu põlvevalu, mis ei tahtnud üle minna. Olemasolevast toest ei olnud mingit abi. Tellisin Incrediweari ja kasutasin seda algul ainult päeval. Tundsin end paremini ja kasutasin võimalusel tuge ka öösel. Olukord leevenes juba mõne päevaga ja nüüdseks olen oma valu põlves unustanud. Super!

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


Sulle võib meeldida ka…