fbpx

Incrediwear põlvetugi

5.00
5/5

Kui sa elad valuga ja otsid võimalust tunda end paremini ilma ravimeid võtmata, Incrediwear võib sind aidata. Kliiniliste uuringutega on tõestatud, et Incrediweari aktiivne tekstiil kiirendab verevoolu kuni 22,2%.

Incrediweari tekstiil sisaldab vereringlust parandavaid pooljuhte – germaaniumi ja süsinikku. Need elemendid aktiveeruvad keha temperatuuri mõjul ning andes rakule impulsi, kiirendavad vere voolu. Kiirem verevool viib rohkem hapnikku kahjustatud piirkonda, mis kiirendab paranemist ning vähendab valu ja põletikku. Kiirem vereringe aitab sind hoida soojas jaheda ilmaga ning jahutada sind palava ilmaga.

The Incrediwear Knee Sleeve accelerates recovery and relieves pain for those suffering from acute or chronic joint injuries and conditions. The Knee Sleeve can be worn during and after activity to provide pain relief and post-activity recovery.

47.10 

Puhasta
 

SUURUSKAART
M – 31-36cm
L – 36-41cm
XL – 41-46cm
XXL – 46-56cm

NB! Ümbermõõt mõõdetuna 5cm põlvekedrast kõrgemalt

Incrediwear tooted on antimikroobse toimega ning ei lase tekkida ebameeldivatel lõhnadel. Suurepärased reisimiseks, matkamiseks, jooksmiseks, mängulistel spordialadel ja teistel nõudlikel tegevustel.

Tänu unikaalsele tekstiilile aitab Incrediwear spordiortoos leevendada põlvevalu ja ravida vigastusi. Ortoos sobib sportimiseks. See vähendab põletikku, jäikust, turset ja valu ning takistab lihastel kiirelt väsida. Kasutades Incrediwear põlveortoosi jõuad rohkem treenida ning tugevdad sellega rohkem oma lihaseid.

Incrediwear Knee Sleeve placement

Incrediweari põlvetugi ei ole kompressiooni põhine ning sellesse ei ole kootud vaske. Selles kasutatakse erinevaid looduslike elementide (germaanium, süsinik) kombinatsioone, mis kootakse tekstiilikiu sisse.

 • liigese valu
 • artriit & tendoniit
 • spordivigastused
 • meniski rebendid
 • väsinud/valusad lihased
 • nihestused
 • kiirem taastumine ja paranemine
 • parem liikuvus

Incrediwear tugesid soovitavad meditsiinialased professionaalid, elukutselised sportlased ja treenerid.

Incrediwear põlvetugi on valmistatud hingavast materjalist ning seda on saadaval erinevates suurustes, mistõttu sobib see enamus täiskasvanutele.
Paljud inimesed on täheldanud muudatusi nende valutasemes koheselt, kui nad hakkasid kasutama Incrediwear põlvetuge.
Incrediweari põlvetugi ei tohi olla liiga pingul ega liiga lõtv, see peab püsima paigal kogu kasutamise aja. Incrediweari põlvetugi on suurepärane toode, mis aitab leevendada enamus põlveprobleeme.

EESTI HAIGEKASSA DIGIRETSEPTI SOODUSTUS:
Soodustuse määr: 90%
(Isiku osalus 4,71 / riigi osalus 42,39)

SOTSIAALKINDLUSTUSAMETI SOODUSTUS:
Soodustuse määr 50%
ISO kood 06.12.09.01
(Isiku osalus 23,55 / riigi osalus 23,55)

Kasutusjuhised: Kasutage vastavalt vajadusele. Võib kanda 24/7. Parima tulemuse saamiseks kasutage ka magamise ajal. Kui põlvetugi vajub liiga alla, siis on suur tõenäosus, et tegemist on vale suurusega. Soovitame mõõta mitu korda ja tellida üks kord, et olla kindel toote õiges suuruses ning saada seeläbi tootest suurimat kasu.

Hooldus ja tekstiili koostis: Incrediwear põlvetuge on lihtne puhastada. Peske külma või sooja veega, kui trummelkuivatate, siis madalatel pööretel. Ärge valgendage, triikige ega tehke keemilist puhastust.

Koostis:
49% polüester (sisaldab süsinikku), 25% nailon (sisaldab germaaniumi), 21% puuvill (sisaldab germaaniumi), 5% elastaan.

VÄRVUS

HALL, MUST

SUURUS

L, M, XL, XXL

2 arvustust tootele Incrediwear põlvetugi

 1. Meelis

  päris hea

 2. Lisette

  Soovitan!

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga