fbpx

Ostukorvis ei ole tooteid.

Füsioteraapia

14.00 75.00 

Broneeri teenusele endame sobiv aeg SIIN.

Füsioteraapia teenus sisaldab patsiendi hindamist ja raviplaani koostamist probleemi lahendamiseks. Patsienti võib vaevata traumast või operatsioonist taastumine, spordi ja ülekoormusvigastused, aga ka liiga vähesest füüsilisest koormusest tekkivad probleemid. Probleemiks võivad olla ka insuldi või muu haiguse järgsed neuroloogilised kahjustused. Kõige tavalisem füsioterapeudi juurde pöördumise põhjus on valu. Füsioteraapia võib olla aktiivne (kehalised harjutused) või manuaalne/passiivne (erinevad teraapialiigid – füüsikaline ravi, massaaž, nõelravi või muu) ja kombineeritud.

Füsioteraapiasse tulles pange selga mugavad riided. Arvestage sellega, et osade kehaosade hindamiseks võib terapeut paluda osaliselt lahti riietuda. Hindamine sisaldab lisaks anamneesile ja vaatlusele ka palpatsiooni ehk kompamist/katsumist.

Füsioteraapia teenus on tasuline v.a. juhul kui perearst tasub teenuse eest teraapiafondist – sel juhul on vaja tasuda ainult omaosalus, mis esmavisiidi puhul on 23 Eur ja 30min teraapia puhul 14Eur. Koduses keskkonnas Tallinna piires on omaosalus teraapiafondi puhul 23 Eur.

Füsioteraapia teenusele ei tohi tulla, kui teil on viirushaigus, nakkushaigus, äge või süvenenud organpuudulikkus, palavik, ebastabiilne psühholoogiline seisund või joove.

 

Tootekood: - Kategooriad: ,
VALI TEENUS

Füsioteraapia – teraapiafond 1h, Füsioteraapia – teraapiafond 30min, Füsioterapeudi esmane vastuvõtt, Füsioterapeudi korduv vastuvõtt 30min, Füsioterapeudi korduv vastuvõtt 50min, Kodufüsioteraapia, Kodufüsioteraapia – teraapiafond

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Füsioteraapia”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga