Näitan ainukest tulemust

Ravimassaaž keskendub konkreetsetele terviseprobleemidele, näiteks selja- või kaelavalule, lihaspingetele või spordivigastustele. Massaažil on tõestatud toime parasümpaatilisele närvisüsteemile.

Ravimassaaž on tervist toetav ja taastav massaažiliik, mille käigus keskendutakse teie probleemsele piirkonnale. Protseduur on sobilik igaühele, kes soovib keskenduda kehas valitsevale konkreetsele pingele ja sellest vabanemisele. Massaaž on soovituslik pingelisel perioodil ning üleüldise väsimuse ja tervisehädade korral. Massaažil on tõestatud toime parasümpaatilisele närvisüsteemile.

Massaaži käigus paraneb vereringe masseeritavas piirkonnas, väheneb jäikus ja lihasvalu, kiireneb ainevahetus ning seeläbi taastute kiiremini. Massaaž aitab parandada kudede hapnikuga varustamist ja eemaldada organismist toksiine. Massaaž toob töödeldavasse piirkonda lisaverd ning vähendab lihasvalusid. Ravimassaaž sobib ka siis, kui perearst, töötervishoiuarst või taastusarst on saatekirjaga määranud raviks massaaži.

MASSAAŽ

Ravimassaaž

30,0045,00