Müügitingimused

Veebipoe www.hortusmedicus.ee omanik on Hortus Medicus OÜ (registrikood 11881452), asukohaga Kadaka tee 36, Tallinn.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad www.hortusmedicus.ee e-poest kaupade ostmisel.

www.hortusmedicus.ee müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest, kui kogu tellimuse maksumus jääb alla 49 euro. Tellimuste summale üle 49 euro kauba kättetoimetamise tasu ei lisandu (v.a. kullerteenuste puhul). Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Kõik www.hortusmedicus.ee müüdavate kaupade hinnad on eurodes. Hortus Medicus OÜ-l on õigus müügitingimusi ning hindasid muuta. Kõik muudatused kajastatakse www.hortusmedicus.ee lehel.

Teave kauba kohta on esitatud www.hortusmedicus.ee kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi Esto AS.

Valides oma makseviisiks ESTO AS finantsteenused, nõustute ESTO AS Teenusetingimuste ja Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega (mis on kättesaadavad ESTO AS kodulehel) ning nõustute, et Teie isikuandmed saadetakse ESTO AS-ile edasiseks töötlemiseks ning Teid suunatakse seejärel ESTO keskkonda. 

Hortus Medicus OÜ-l puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Hortus Medicus OÜ arvelduskontole.

www.hortusmedicus.ee omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Esto AS-le.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kauba transport

Kauba transpordi osas saate täpsemalt lugeda SIIT.

Kaupade tagastamine

Kauba tagastamine meile on väga lihtne ja sellega ei kaasne Teile mingeid kulusid. Et hoida keskkonda palume Teid siiski enne ostu sooritamist valida õige suurus ja kaup – selleks, et mitte asjata pakke edasi tagasi saata. Hoiame koos meie planeeti!
Kui Teile mingil põhjusel ostetud kaup ei sobi, on Teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Pretensioonid, mis on avastatavad kauba saabumisel (näiteks vale värvus, vale suurus, puuduolev kaup) tuleb samuti edastada Hortus Medicus OÜ-le 14 päeva jooksul. Loe täpsemalt kaupade tagastamise kohta SIIT.

Privaatsus

Isikuandmeid töötleb Hortus Medicus OÜ (reg nr 11881452).

Meie e-pood säilitab Kliendi kohta ostude sooritamise käigus Kliendi poolt sisestatud kontaktandmed ja info sooritatud ostude kohta. Seda infot käsitletakse konfidentsiaalsena ja töödeldakse kooskõlas isikuandmete kaitse seadusega. Isikuandmed, mis on vajalikud Toodete Kliendile saatmiseks, edastatakse kulleriteenust osutavale ettevõttele.

Meie e-pood kasutab Kliendi isikuandmeid kliendile uudiskirja või eripakkumiste saatmiseks üksnes juhul, kui Klient on andnud selleks nõusoleku.

Andmeside Kliendi ja pankade ning kaardimaksekeskuse vahel on krüpteeritud, mis tagab Kliendi isikuandmete ja pangaandmete turvalisuse. Makse teostamine toimub väljaspool E-poe keskkonda, vastava panga või teenusepakkuja turvalises maksekeskkonnas. E-poel puudub ligipääs Kliendi pangaandmetele ja krediitkaardi andmetele.

Broneerimisüsteemi haldab Connected OÜ. Samuti vahendab Connected OÜ digiregistratuuri kaudu tehtavaid broneeringuid. Ettevõtte Connected privaatsustingimuste kohta saate lugeda SIIT. Tervise ja Heaolu infosüsteemide keskus (TEHIK) vahendab patsientide terviseinfot ning sellele pääsevad ligi ainult litsenseeritud tervishoiutöötajad. Perearsti suunamisel Tervisekassa rahastusega teenuste kohta on vaja edastada andmeid tervise infosüsteemi ja õigus teostada tervise infosüsteemist päringuid vastavalt õigusaktides sätestatud tingimustele. Terviseinfo süsteemile ligipääsu vahendab Connected OÜ läbi EKliiniku tervisoihutarkvara.

Lisainformatsioon

Kui Teil on küsimusi või probleeme seoses HORTUS MEDICUS’e internetipoe kasutamisega, saatke palun e-mail aadressile info@hortusmedicus.ee või helistage telefonil 656 7333. Võite kasutada võimalust saata kiri aadressile Kadaka tee 36, Tallinn.