Näitan 1–12 tulemust 68-st

Ortoosid ja tugisidemed aitavad paraneda vigastusest, traumast, operatsioonist. Aitavad leevendada valu, vähendada turset, toestada problmeeset kohta, et paranemine kiirem oleks.

Ortoosid on meditsiinilised seadmed või abivahendid, mida kasutatakse vigastuste, liigeseprobleemide, liikuvuse piiratuse või valu leevendamiseks. Need on spetsiaalselt kujundatud ja valmistatud toed või aparaadid, mis toetavad, stabiliseerivad või parandavad keha osa, aidates seeläbi vähendada valu, parandada funktsionaalsust või soodustada taastumist.

Täielik valik toetavaid lahendusi tervise ja liikuvuse parandamiseks. Meie lai valik ortoose ja tugisidemeid on loodud toetama erinevaid kehaosi ja aidata leevendada valu ning parandada liikumist. Leia endale sobiv toode alates põlve-, selja- ja randmetoest kuni spetsiaalsete ortoosideni, mis toetavad taastumist pärast vigastust või operatsiooni. Kvaliteetsed, mugavad ning tõhusad abivahendid sinu igapäevase heaolu tagamiseks.

Tootevalikust leiate ka uuenduslikud Incrediwear tugisidemed, mis on loodud spetsiaalsest ravivast tekstiilist. Tekstiil sisaldab süsinikku ja germaaniumi ning paneb probleemses piirkonnas vereringe kiiremini tööle. Tänu sellele alanevad paistetus ja turse, väheb valu ning taastumine sportimisest/traumast on kiirem.

ORTOOSID JA TUGISIDEMED

Camp Scandinavia S.O.T puhkeortoos

11,74109,84

HÜPPELIIGESE ORTOOSID

Elements stretch-up sokk

35,00
16,90

ORTOOSID JA TUGISIDEMED

Incrediwear põlveortoos

23,9059,00

ORTOOSID JA TUGISIDEMED

Incrediwear sääre tugisidemed

55,00
30,00

Õla- ja küünarliigese ortoosid

Medi epikondüliidi ortoos Epibrace

16,1035,00

Õla- ja küünarliigese ortoosid

Medi küünarliigese ortoos Epico Active