Näitan ainukest tulemust

Füsioteraapia keskendub inimese liikumisvõime, funktsionaalsuse ja elukvaliteedi parandamisele läbi erinevate füüsiliste meetodite ja harjutuste. Füsioteraapia võib olla ka manuaalne ning sisaldada aparatuurset ravi või pehmete kudede mõjutamist. Füsioteraapia eesmärk on ennetada vigastusi, taastada liikumisvõimet pärast vigastusi või operatsioone ning aidata inimestel saavutada maksimaalset funktsionaalsust ja heaolu.
Füsioteraapia teenusele on võimalik tulla:

  • Ise tasudes
  • perearsti saatekirjaga (perearst suunab tervishoiu teenusele koodiga 7050 – Füsioteraapia individuaalne (kestus 30 min) või 7060 – Füsioteraapia igapäevases keskkonnas või 7065 – Kaugfüsioteraapia video teel, individuaalne (kestus 30 min))
  • Stebby teenuste vahendamise platvormi kasutades
  • füsioteraapia eest võib tasuda ka teie tervisekindlustus või tööandja. Kui teil on selline kokkulepe, siis peate ise arve tasuma, aga saate selle edasi esitada
  • füsioteraapiat saab ka liiklusavarii järgselt, mille puhul tasub teenuse eest liikluskindlustus

Füsioteraapiat kasutatakse nii ennetuseks kui ka osana taastusravis tekkinud probleemide lahendamisel. Füsioterapeut saab olla abiks nii luu- ja lihaskonna probleemide puhul, trauma ja operatsioonide järgselt, aga ka neuroloogiliste probleemide puhul. Kui sa ei ole kindel, kas teenus oleks vajalik just Sulle, siis võta meiega julgesti ühendust telefoni teel 6567333 või kirjuta info@hortusmedicus.ee

Kui sind on suunanud perearst, siis vali teenuseks füsioteraapia – teraapiafond. Perearsti suunamisel on teenus 7050 30min. Esmasel visiidil soovitan valida teenuse 1h, see tähendab, et perearsti saatekirja puhul kasutatakse ära 2 visiiti.

BRONEERI TEENUS
Füsioteraapia teenust osutab meie füsioterapeut.

FÜSIOTERAAPIA

Füsioteraapia

30,0075,00