Näitan kõiki 2 tulemust

Psühholoogi vastuvõtt – kuulame, nõustame ja aitame leida sinu murele just sinule sobivad võimalikud hakkamasaamise meetodid.

Psühholoogid on spetsialistid, kes tegelevad inimese käitumise, mõtlemise, emotsioonide ja vaimse tervisega seotud küsimustega. Psühholoogid pakuvad emotsionaalset tuge, aitavad inimestel lahendada probleeme ning õpetavad stressi ja ärevuse maandamise tehnikaid. Psühholoogid tegelevad vaimse tervise ennetamise ja teadlikkuse tõstmisega, õpetades stressi juhtimise ja enesehoolduse strateegiaid.

Tsiteerides Sotsiaalministeeriumit on vaime tervis ressurss, mis väärib püsivat tähelepanu ja hoidmist. Vahest on elus olukordi, kus ise enam vaimse tervise positiivsena hoidmisega toime ei tule ning sel juhul on õige otsida abi spetsialistilt, kes oskab aidata, nõustada ja suunata otsima uusi lahendusi, ikka selleks, et tekiks rahulolutunne ja tasakaal hinges.

Psühholoogiteenust pakub Silvia Pütsep. Silvia on omandanud Tartu Ülikoolis bakalaureuse kraadi psühholoogia erialal. Oled väga oodatud vastuvõtule.

PSÜHHOLOOGI VASTUVÕTT

Kogemusnõustamine

60,00

PSÜHHOLOOGI VASTUVÕTT

Psühholoogi vastuvõtt

60,00