Näitan 1–12 tulemust 47-st

Meditsiiniseadmete kategooriasse kuuluvad nii inhalaatorid kui vererõhuaparaadid. Samuti termomeetrid, pulssoksümeetrid jm. Tutvu valikuga meie kodulehel.

Kes peaks kasutama kodustes tingimustes meditsiiniseadmeid?

Vererõhuaparaat:

  • Kes peaks kasutama kodus vererõhuaparaati? Inimesed, kellel on kõrgvererõhutõbi (hüpertensioon), südamehaigused, diabeet või teised terviseseisundid, mis nõuavad regulaarset vererõhu jälgimist. Samuti võivad seda kasutada need, kellel on perekonnas esinenud kõrgvererõhutõbi või kellel on suurem risk selle tekkeks.

Inhalaator:

  • Kes peaks kasutama inhalaatorit? Astma, kroonilise obstruktiivse kopsuhaiguse (KOK), kroonilise bronhiidi või teiste hingamisteede haigustega inimesed peaksid kasutama inhalaatorit. Need seadmed võimaldavad neil hõlpsasti manustada ravimeid otse hingamisteedesse, leevendades hingamisprobleeme ja parandades hingamist. Samuti peaks inhalaatorit kasutama lapsed ja rasedad ning kõik täiskasvanud, kes soovivad ravida köha ja nohu. Inhalaatorit kasutatakse sekreedi veeldamiseks, et oleks kergem köhida ja nuusata.

Pulssoksümeetrit:

  • Kes peaks kasutama pulssoksümeetrit? Inimesed, kellel on hingamisprobleemid, nagu krooniline obstruktiivne kopsuhaigus (KOK), astma või unehäired, samuti südamehaigustega inimesed ja sportlased, kes soovivad jälgida oma hapniku taset ja pulssi kehalise aktiivsuse ajal. Lisaks võivad pulssoksümeetrit kasutada inimesed, kes taastuvad operatsioonidest või kellel on unehäiretest tingitud hingamisraskused.