Näitan kõiki 7 tulemust

Kompressioonpõlvikud on efektiivsed veenilaiendite, jalgade turse ja kerge lümfodeemi (lümfiturse) korral. Kompressioonpõlvikud aitavad ennetada veresoonte haigusi. Põlvikuid saab soetada Tervisekassa soodustusega.

Venosan kompressioonpõlvikud on valmistatud materjalist, mis koosneb aktiivsetest mererakkudest, mis on saadud merevetikatest, mis sisaldavad amiinohappeid, mineraale ja vitamiine. Need toimeained on kasulikud nahale eelkõige sellepärast, et omavad põletikuvastast toimet, vähendavad naha sügelust ja taastavad naha mineraalide tagavara.

Veeniprobleemidega inimesed kasutavad kompressioontooteid, kuna need aitavad parandada vereringet ja vähendada jalgade turset ning valu, toetades tõhusalt veenide ja veresoonte tööd. Kvaliteetne kompressioontoode on õige surveastega, kandes mugav, kvaliteetsest materjalist ning õiges suuruses.

Põlvikud sobivad järgmiste näidustuste puhul: veenilaiendid, tromboflebiit, posttrombootiline sündroom (PTS), veenilaiendite operatsioon või skleroteraapia, krooniline venoosne puudulikkus (CVI), turse (tursed), ulcus cruris venosum, lümfödeem

Tutvu meie teiste kompressioontoodetega SIIN.

16,9869,13

KOMPRESSIOONPÕLVIKUD

Medi Fix liim sukkadele, 50ml

10,00
16,9869,13
16,9869,13
16,9869,13
16,9869,13
50,00