Näitan kõiki 7 tulemust

Pakume järgenvaid teenuseid: füsioteraapia, klassikaline massaaž, ravimassaaž, teipimine (kinesioteipimine ja sporditeipimine), psühholoogi vastuvõtt, kogemusnõusatmine.

Füsioteraapia – Füsioteraapia teenus sisaldab patsiendi hindamist ja raviplaani koostamist probleemi lahendamiseks. Aitame ja nõustame traumadest ja vigastustest taastumisel, neuroloogiliste probleemide, valu ja ülekoormusprobleemide puhul. Füsioteraapiateenust osutavad kutsetunnistusega spetsialistid.

Klassikaline massaaž – Klassikaline massaaž on kõige traditsioonilisem massaažiliik. Massaaž aitab suurendada heaolutunnet ning vähendab stressi ja ärevust. Massaažil on tõestatud toime parasümpaatilisele närvisüsteemile.

Ravimassaaž – Ravimassaaž on tervist toetav ja taastav massaažiliik, mille käigus keskendutakse teie probleemsele piirkonnale.

Kogemusnõustamine – Kogemusnõustamine luu- ja liigesprobleemide puhul. Meie kogemusnõustaja Silvia Pütsep on psühholoogi haridusega pikaajaline reumaatik, kes aitab haigusega toime tulla.

Psühholoogi vastuvõtt – Kuulame, nõustame ja aitame leida sinu murele just sinule sobivad võimalikud hakkamasaamise meetodid.

Teipimine – Kinesioteipimine ja sporditeipimine.

FÜSIOTERAAPIA

Füsioteraapia

35,0075,00

KINESIOTEIPIMINE

Kinesioteipimine

15,00

KLASSIKALINE MASSAAŽ

Klassikaline massaaž

30,0065,00

PSÜHHOLOOGI VASTUVÕTT

Kogemusnõustamine

60,00

PSÜHHOLOOGI VASTUVÕTT

Psühholoogi vastuvõtt

60,00

MASSAAŽ

Ravimassaaž

30,0045,00

SPORDITEIPIMINE

Sporditeipimine

15,00