Näitan kõiki 4 tulemust

Elastikside on tavaliselt lai ja elastne side, mida kasutatakse vigastuste toetamiseks või liigeste stabiliseerimiseks. See pakub kokkusurumist ja tuge, kuid piirab liikumist rohkem kui kinesioteip. Elastikside võib olla veidi jäik ning seda kasutatakse sageli spordivigastuste või liigesevalude korral. Incrediwear elastiksidemel on verevarustust kiirendav ning põletikulisust vähendav toime.
Kinesioteip on spetsiaalne elastne ja veniv teip, mis sarnaneb naha omadustega ning lubab rohkemat liikumist kui tavaline elastikside. Selle peamine eesmärk on toetada lihaseid ja liigeseid, säilitades samal ajal täieliku liikumisvabaduse. Kinesioteip võimaldab naha alt õiget liikumist ja ergutab vere- ja lümfiringet, aidates vähendada valu ja kiirendada taastumist pärast vigastusi. Lisaks kasutatakse seda sageli spordis lihaste ja liigeste tugevdamiseks ning vigastuste ennetamiseks.
Sporditeip on spetsiaalne elastne ja tugev teip, mida kasutatakse spordivigastuste ennetamiseks, taastumise kiirendamiseks ning liigeste ja lihaste toetamiseks sporditegevuste ajal. Selle eesmärk on pakkuda toetust ja stabiliseerimist.