Näitan 1–12 tulemust 23-st

Inhalaatorid on seadmed, mida kasutatakse soolvee või ravimite manustamiseks otse hingamisteedesse. Inhalatsioon võib olla efektiivne allergilise nohu, kroonilise bronhiidi ja teiste hingamisteede seisundite sümptomite vähendamisel.

Need on kasulikud mitmel viisil:

Astma ja kroonilise obstruktiivse kopsuhaiguse (KOK) raviks: Inhalaatorid võimaldavad bronhodilataatorite ja steroidide otsest manustamist kopsudesse, leevendades hingamisraskusi ja vähendades põletikku.

Allergia- ja hingamisteede haiguste leevendamiseks: Inhalatsioon võib olla efektiivne allergilise nohu, kroonilise bronhiidi ja teiste hingamisteede seisundite sümptomite vähendamisel.

Kiiretoimeline abi äkiliste hingamisprobleemide korral: Kiiretoimelised inhalaatorid võivad olla kasulikud ägedate astmaatiliste rünnakute või muude äkiliste hingamisprobleemide leevendamisel.

Ravimite sihipäraseks manustamiseks: Inhalatsioon võimaldab ravimite otsest jõudmist hingamisteedesse, tagades kiirema ja efektiivsema toime kohapeal, eriti kui vajatakse väiksemaid ravimiannuseid.

Tootevalikust leiad nii inhalaatoreid kui nende varuosasid.

-17%
Laost otsas
Original price was: €89,90.Current price is: €75,00.
-19%

INHALAATORID

Inhalaator KIWI Plus

Original price was: €99,00.Current price is: €80,00.