fbpx

Ostukorvis ei ole tooteid.

KAUPADE TAGASTUS JA PRETENSIOONID

Kauba tagastamine
Kui mingil põhjusel ostetud kaup ei sobi, on Teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Pretensioonid, mis on avastatavad kauba saabumisel (näiteks vale värvus, vale suurus, puuduolev kaup) tuleb samuti edastada Hortus Medicus OÜ-le 14 päeva jooksul. Toote tagastamiseks saatke palun eelnevalt meile e-kiri aadressile info@hortusmedicus.ee koos taganemisavaldusega( taganemisavaldus ), kus on ära toodud järgmine info: tagastatav toode, tagastamise põhjus, tellimuse number ning arveldusarve, kuhu raha tagasi kanda. Tagastatav toode ei tohi olla kahjustatud ega muudetud. Kaup tuleb tagastada komplektsena originaalpakendis, sealhulgas tuleb üheaegselt koos tagastatava kaubaga tagastada ka kingitused, mis antud tootega kaasas olid. Kasutades 14-päevast lepingust taganemise õigust, vastutate tarbijana tagastamisele kuuluva asja halvenemise korral asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest.
Raha tagastamine
Juhul kui taganete lepingust, kasutades selleks 14-päevast taganemise õigust, tagastatakse Teile toodete eest tasutud summa (koos transpordimaksumusega) Teie pangakontole 14 päeva jooksul alates sellest kui olete Müüjale tagastanud lepingu esemeks olnud asja või esitanud tõendi, et olete  asja tagasi saatnud.
Tarbijana kohustute kandma kauba tagastuskulud, välja arvatud juhul kui tagastamisele kuuluv toode ei vastanud tellimusele või tootel lasuvad puudused, mille kõrvaldamist on õigus nõuda. Omniva pakiautomaati saate paku tagastada mugavalt kasutades tagastuskoodi. Sel juhul on tagastamine teile tasuta. Kui tegemist on spetsiaalselt kliendile valmistatud või tellitud tootega, siis on müüjal õigus jätta ettemakstud raha kliendile tagastamata.
Lepingu täitmisel tekkivad vaidlused püütakse lahendada läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel lahendatakse vaidlused kohtu korras Eesti Vabariigis kehtivate õigusaktide kohaselt kohtus. Tellijal on Lepingust tulenevate vaidluste kohtuväliseks lahendamiseks õigus pöörduda Tarbijakaitseameti juures tegutseva Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni poole pöördumise õiguse kasutamine ei võta Tellijalt õigust pöörduda vaidluse lahendamiseks kohtu poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada Tellija ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi.
Lisainformatsioon

Kui Teil on küsimusi või probleeme seoses HORTUS MEDICUS’e internetipoe kasutamisega, saatke palun e-mail aadressile info@hortusmedicus.ee või helistage telefonil 656 7333. Võite kasutada võimalust saata kiri aadressile Kadaka tee 36, Tallinn.