fbpx

Ostukorvis ei ole tooteid.

Incrediwear seljatugi

(1 ülevaade)

34.70 88.70 

Seljatugi ehk korsett sisaldab aktiivseid koostisaineid (süsinikku ja germaaniumi), mis tekitavad rakuseinte vibratsiooni ja kiirendavad verevarustust. Seeläbi väheneb põletik, leevendub valu, selja jäikus ja kiireneb taastumine.

The Incrediwear Back Braces reduces inflammation, relieves pain and discomfort, and accelerates recovery of lumbar injuries and conditions. The Back Brace can be worn during and after activity to provide adjustable support and pain relief post-activity.

Seljatugi ehk korsett kiirendab vereringet, mis vähendab põletikku järgmiste probleemide puhul: spondülolistees, selgroolülide vaheliste ketaste paigast nihkumine, venitused ja lihasevigastused, roidemurrud, ägedad vigastused, alaseljavalu/valu selja keskosas, lihaskrambid, närvikahjustused ja selja jäikus/seljavalu.

SUURUSKAART
M (VANA MÕÕT), S (UUS MÕÕT)– 61-74cm
L (VANA MÕÕT), M (UUS MÕÕT)– 75-85cm
XL (VANA MÕÕT), L (UUS MÕÕT) – 86-95cm
XXL (VANA MÕÕT), XL (UUS MÕÕT)– 96-112cm
3XL (VANA MÕÕT); XXL (UUS MÕÕT)– 113-135cm
4XL (VANA MÕÕT), 3XL (UUS MÕÕT)– 136+cm
NB! Mõõda ümber talje.

Seljatuge tuntakse ka nime all korsett. Seljatugi ehk korsett on tugeva toestusega ning sobib inimestele, kelledel on vaja selga toetada. Kui sul ei ole olnud traumat ning sa ei vaja selja toestamist, siis võiksid kaaluda hoopis KEHATOE soetamist, kuna seda saab kanda igapäevaselt. Seljatuge ära kanna järjest pikka aega –  peale paari kolme nädala kasutamist – anna seljale puhkust ja proovi ilma seljatoeta hakkama saada. Seda selleks, et sinu sel ei muutuks nõrgaks. Ära karda kanda seljatuge 24/7, kui sul on seljavalu või trauma – lihtsalt ära kanna seljatuge pikka aega järjest. Enamus seljatraumade puhul on korsett ainuke ravi – korsett ongi konservatiivne ravi.

Kui käid jõusaalis raskusi tõstmas ja soovid selga toestada, siis on Incrediwear seljatugi selleks väga sobilik, kuna tekstiil on hingav ja kere ei hakka seda kandes higistama.

KOOSTIS:
Keskosa: 30% nailon, 30% polüester, 20% puuvill (sisaldab süsinikku ja germaaniumi) 20% elastaan
Külje komponendid: 61% polüester, 29% elastaan, 10% nailon.

KASUTAMINE:
Võib kanda ööpäevaringselt.

HOOLDUS:
Seljatuge on kerge puhastada. Peske padjapüüris või pesukotis. Peske sooja või külma veega. Kuivatage loomulikul teel õhu käes. Toodet ei tohi valgendada, triikida ega keemiliselt puhastada.

Tootja on märgitud pakendil.

Soodustused:

EESTI HAIGEKASSA DIGIRETSEPTI SOODUSTUS:
Soodustuse määr: 90% Piirhind 60Eur, Hind 88,70
(Isiku osalus 34,70 / riigi osalus 54)

Vaata ka teisi seljaortoose siit6

SUURUS

114-133cm, 137-153+cm, 61-74cm, 76-84cm, 86-94cm, 96-112cm

RETSEPT

EI OLE RETSEPTI, JAH ON RETSEPT

1 arvustus tootele Incrediwear seljatugi

  1. Alar Hakmann

    5 päevaga õnnestus Incrediwear seljatoe abil välja tulla hetkest, mil seljast käis “naks” läbi ja valu lasi vaevu jalul püsida. Seda juba teist korda. Lisaks sai esimesel kahel päeval kasutaud valuvaigisteid ja püütud nii palju kui võimalik, liikuda. Taastumiseks kasutan Incrediweari kehasidet.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga