Kompressioonsukkpüksid (kinnise pöiaga) 4000 Venosan

10,63106,33

Kinnise varbaosaga kompressioonsukkpüksid.

Venosan ravitugisukad on mõeldud alumiste ja ülemiste jäsemete erinevate venoossete ja lümfaatiliste haiguste raviks, kui ka profülaktikaks, sealhulgas „raskete jalgade“sündroomi raviks, põletusarmide raviks, trauma ja lõikuse järgse turse vältimiseks, varikoosi ja retikulaarse varikoosi(kapillaarne) raviks, veenihaiguste profülaktikaks ja raviks rasedatel, peale skleroteraapiat ja veenilõikust, süvaveenide tromboosi korral, kroonilise lümfo-venoosse puudulikkuse ja lümfodeemi korral, tormboflebiidi korral, venoossete troofiliste haavandite korral.

Kahekordse punutud lõngaga ravisukkpüksid,mis ennetavad veresoonte haigusi, omavad ka tiitlit: Tactel ® climate effect. Venosan 4000 on hingav tänu Tactel ® climate effectile imatakse kiiresti niiskus nahalt, mis tagab kandmisel täieliku mugavuse.

The Venosan 4000 is made of soft Tactel fibers. This special fiber is light, fine and dries 8 times faster than cotton. Thanks to the combination with Lycra Elasthan the stocking becomes highly elastic. That means, it fits the leg perfectly. It is also very easy to put on the Venosan 4000.

Kompressioonsukkpüksid (kinnise pöiaga) 4000 Venosan