TRIRIDE

  Nüüd on ratastooli kasutajate jaoks olemas uus viis vabalt liikuda – „Triride“. See on väike, kuid suurepärane abivahend, mille saate kinnitada oma aktiivratastooli külge, et muuta see elektriliseks ratastooliks või kui soovite kergeks, kompaktseks ja võimsaks elektriliseks skuutriks .

  Triride on mitmekülgne, kerge, atraktiivne ning uskumatu paindlikkuse ja kiirusega. Triride jaoks pole tõkkeid – kruusateed ja tugevad nõlvad on hõlpsasti ületatavad.

  Triride on lihtne kasutada ja ratastooli külge kinnitada. Triride kaal on umbes 9 kilo ja see mahub ka väga väikestesse autodesse. Ilma mäluefektideta liitiumaku on pika tööeaga ja selle laadimine võtab umbes 4 tundi.

  Triride sai alguse vajadusest teha ratastool lihtsal viisil elektriliseks. Firma looja, Gianni Conte, olles ise ratastooli kasutaja, tegi endale ratastooli lisa, mis hakkas meeldima ka teistele. Kui tunnete, et teil oleks Triride ratastoolilisa vaja, siis teadke, et see tehakse teile Itaalias käsitööna ja Gianni on sellesse panustanud ka isiklikult. Nii väike ja suur on samaaegselt Triride.

  Täpsema informatsiooni saamiseks võtke meiega ühendust.

  Kategooria: